M-tour cestovní agentura

Jsme tu s vámi od roku 1992
737937015 Po - Pá: 9:00 - 17:00

O nás

 

Jsme cestovní agentura M-tour, která se v cestovním ruchu pohybuje od roku 1992. Zprvu jsme začínali jako cestovní kancelář a pořádali jsme i své vlastní zájezdy.

Spoustu destinací a hotelů známe osobně, takže Vám dokážeme poradit s výběrem té nejlepší dovolené dle Vašich představ. 

Vybírat můžete z nejrůznějších typů dovolené. V nabídce máme pobytové, poznávací, exotické, lyžařské a relaxační zájezdy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme také pobyty nebo pronájmy chat v České republice dále také zájezdy vlastní dopravou, zájezdy za sportem či plavby lodí. 

Pokud si nevíte rady a potřebujete poradit, kam na dovolenou, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám se vším poradíme a bezplatně zpracujeme nabídky dle Vašich požadavků. 

Na našich webových stránkách naleznete tisíce zájezdů od spolehlivých cestovních kanceláří, které jsou ze zákona pojištěni proti úpadku, takže se nemusíte bát, že byste někomu naletěli.

Pokud neradi hledáte na internetových stránkách, zastavte se v naši cestovní agentuře, kde máme k dispozici spoustu různých katalogů, které poskytujeme zdarma.

K vybraným zájezdům Vám můžeme rovnou sjednat cestovní pojištění včetně storna zájezdu nebo parkování na letišti.

Ceny všech zájezdů, které nabízíme, jsou zcela stejné jako u pořádajících cestovních kanceláří. Při zakoupení zájezdu neplatíte nic navíc!

Rezervace jednotlivých zájezdů provádíme bezplatně.

Zhotovujeme také dárkové poukázky.

Prodáváme také vstupenky na akce v rámci celé České republiky skrze sítě TicketPortal, TicketArt, TicketStream a Kupvstupenku.

Na zažádání Vám také vystavíme fakturu od zaměstnavatele nebo u nás můžete čerpat výhody z klubu Benefit Plus.

V případě, že k nám nemáte cestu, vůbec nevadí. Stačí když nás budete kontaktovat telefonicky nebo skrze e-mail a vše zařídíme. 

Kontaktovat nás můžete telefonicky na číslo: 737 937 015 nebo 491 812 400 nebo pomocí e-mailu: m-tour@seznam.cz

Naše cestovní agentura M-tour se nachází na náměstí ČSA v Jaroměři, hned vedle Městského úřadu.

 

Vytvářím objednávku...